1399/07/04 - 10:04:58    English Version
سال 1399 ،سال جهش تولید  
ارسال بن تولد برای کلیه کارکنان محترم حجمی شرکت توزیع برق
ارسال بن تولد برای کلیه کارکنان محترم حجمی شرکت توزیع برق

بن تولد به ازاء هر نفر -/50000ریال برای هریک از اعضاءخانواده و حداکثر -/200000ریال ، برای کلیه کارکنانی که تاریخ تولدشان قبل از 30/07/89 می باشد ارسال گردید .

کارکنانی که تاریخ تولدشان بعد از تاریخ 30/07/89  می باشد ، قبل از تاریخ تولدشان ، بن ها  به امور محل خدمتشان  ارسال میگردد .

همکاران محترم در شرکت توزیع برق گلستان که بن به دستشان نرسیده است می توانند تاریخ دقیق تولدشان را به دفتر شرکت اعلام نموده وهماهنگی های لازم را انجام دهند .

همکار محترم سرکار خانم / جناب آقای  

 

با سلام و تحيات الهی بدينوسيله ضمن تقدير وتشکر از زحمات شما و تبريکات صميمانه به پيوست بن استفاده از رستورانها ی طرف قرارداد اين شرکت جهت استفاده شما و خانواده محترمان به مناسب روز تولد جنابعالی ارسال ميگردد . اميد است در سال همت  و کار مضاعف ، به لطف و عنايت پروردگار و در پناه حق تعالی و تلاش و کوشش خستگی ناپذير خود به موفقيت های روز افزون و خشنودی امام عصر نائل آييد و در کنار خانواده محترم همراه با مهر ، محبت شادکامی و نيکويی ، ساليان متمادی با سربلندی و کاميابی روز تولدتان را جشن بگيريد .

 

کلامی نو, سطر صفحه ای دیگر. کتابی تازه گشوده می شود. تولدی رقم می خورد و انسان چشم می گشاید, به روی جهانی که در انتظار اوست. تا او را در سرنوشت خویشتن سهیم کند. در روزگار شادی و اندوه, در کامیابی و رویش, در شکوه و شگفتی. و در تلخ کامی و غم، هستی آهنگ های بسیار دارد. پرده های بیشمار, آواهایی که باید شنید, و نواهایی که باید شناخت. باید به ضرب آهنگ آن پی برد. و به رمزهای جاودانه اش دل سپرد. نشانه ها چشم براهند تا انسان فراخوانده شود, تا به دوردست نظر دوزد و خود را آماده کند. با تمام وجود مهیا و مجهز, برای رفتن. برای گام نهادن در راه و بیراه. برای گریختن از بیم ها, دلشوره ها و ترس ها, تردید ها. برای فرورفتن و فرارفتن. عبور از مرزها, و گذر از بینهایت به اقلیم پررنگ رویا. به سرزمین مکاشفات به دیار دریافت ها. به سوی فهمی عمیق تر, و هدایت جهان بسوی هر آنچه می خواهیم. کوشش بسیار برای دانستن یک راز. کلیدی برای دست یابی به همه چیز. هر کس مرکز جهان خویشتن است. نقطه ی توامان آغازها و پایان ها. او ارزش های خود را بنای می نهد. و هویت خویش را شکل می دهد. آیا ما پدیدآورندگان شرایطیم, و یا خود پدیده ای بر آمده از آن؟ مرزهای اختیار ما کجاست؟ و دستهایمان در کدامین وادی از نیرو عاری می شود؟ در دنیای روابط تاریک, در جهان چراغ های خاموش. در وادی متروک انسان های تنها, با مناسباتی مخدوش. چه کسی می خواهد در فردگرایی خود فرو رویم؟ در دنیای ذهنیات شناور بمانیم. و جهان درون را به معیاری تبدیل ناپذیر بدل سازیم؟

وچه لطيف است حس آغازي دوباره،

و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس...

 و چه اندازه عجيب است، روز ابتداي بودن!

و چه اندازه شيرين است امروز...

 روز ميلاد...

روز تولدت

روزي كه تو آغاز شدي!

تولدت مبارك...


تمامی حقوق وبسایت متعلق به شرکت خدمات اداري پشتيباني و فني مهندسي اميد خزر گلستان می باشد فروشگاه اینترنتی نعلبندان شركت شبكه نگاه
 
 
 
   
تلفن :
021 - 47624752
 
نشانی :
تهران، خیابان شریعتی، بین مطهری و عباس آباد، روبروی سه راه معلمـ، پله های اندیشه 5 شرقی، بالـای رادیولوژی، پلـاک 4 درب قهوه ای
 
INFO@OMIDKHAZAR.COM
 
نشانی شعب و نمایندگی ها:
گرگان: خ ولیعصر، عدالت 8، بن بست اول، سمت راست، تلفن: 6-32320412-017